ЯСКРАВО Й БЕЗПЕЧНО: ЯК У МІСТІ РЕМОНТУЮТЬ МЕРЕЖІ ОСВІТЛЕННЯ

«Івано-Франківськміськсвітло» працює над комплексною реконструкцією мереж освітлення. Про це прозвітував заступник директора КП Віктор Шутка на щотижневій оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінківа. Варто завважити, що багато проєктів-2019 вже втілено, чим не можна не похизуватись. Далі – детальніше про роботи за напрямками.

Один з пріоритетних – капремонт мереж зовнішнього освітлення. Протягом цього року такі роботи виконали на 29 вулицях та у 5 дворах. Тепер там стало безпечніше й комфортніше у вечірню пору.

Освітлення вулиці Дучимінської

Освітлення вулиці Кармелюка

Освітлення вулиці Курінного Чорноти

Окрема ділянка роботи – заміна світлофорних об’єктів. У 2019 році на вулицях міста з’явилось 19 нових світлофорів. До речі, всі вони енергоощадні та оснащені часовим відліком, навіть пішохідні.

З 2017 року в Івано-Франківську діє програма освітлення навчальних закладів. Так, у 2017 освітили близько 20 територій, у 2018 – 10 закладів. Цього року освітили ще 4 території: школи №2, ДНЗ №2, ДНЗ №9, ДНЗ №9 та ДНЗ №30.

Освітлення ДНЗ №9 “Дзвіночок”

Освітлення ДНЗ №30 “Ластівка”

«Маєте подати список, у яких школах і садках ще немає освітлення. Потрібно довести страву до кінця, аби кожен навчальний заклад отримав освітлення. Це важливе питання, на ньому «Міськсвітло» має зосередитись», – наголосив Руслан Марцінків. На це Шутка зауважив, що залишаються неосвітленими лише близько 25% закладів.

Також міський голова додав, що найближчим часом потрібно освітити ще одну пам’ятку архітектури. На це керівник департаменту ЖКПБ Михайло Смушак зазначив: саме готовий проект і є необхідні погодження для поліклініки №3 на Франка. Тому саме за цю будівлю візьмуться і десь за два місяці проєкт буде реалізовано.

Серед масштабних об’єктів «Міськсвітла» у 2019 – освітлення Лебединого озера в парку Шевченка та встановлення мережі зовнішнього освітлення на вул. Надрічної. Також вдалось оновити ілюмінацію «Тризуб» на «стометрівці». А на замовлення департаменту ЖКПБ влаштували освітлення майданчика для вигулу собак на Молодіжній  та прибудинкової на Млинарській, 40, 50.

Освітлення території навколо Лебединого озера

Освітлення майданчика для вигулу собак в парку на Молодіжній

Посилання на оригінал