У Івано-Франківську встановлять світлодіодних ламп на 7 мільйонів

У Франківську продовжують проводити заміну старих вуличних світильників на нові – світлодіодні.

Це відбувається згідно угоди, яку заключила міська влада з організацією НЕФКО.

“Відбувається реалізація програми НЕФКО, яку втілює в життя “Міськсвітло”. Ми замінюємо всі старі неефективні “лампочки Ілліча” – відтепер у нашому місті будуть працювати лише енергоефективні світлодіоди. Усього буде замінено 2242 світильника, з яких на сьогоднішній день вже замінили 232. Потужність нових діодів – 30 ватт, при цьому вони в 4 рази ефективніші за старі. Ці лампи з серії “установили і забули” працюватимуть до 10 років”, – розповів Юрій Волошанський, директор КП “Міськсвітло”.

Так нове освітлення з’явилося на вулицях Хмельницького, Затишній, Оборонній, Родімцева, Семиренків, Коломийській, Вишневій, Гуцульській та інших.

“Це вже третій проект, який ми реалізуємо спільно з НЕФКО. Всі вони стосуються економії світла. На ці світильники ми взяли в них 4 мільйона гривень позики, і ще 3 мільйони додали з міського бюджету. Строк окупності проекту – 5,5 років. Також придбано новий автомобільний телескопічний підіймач. Ми хочемо освітити все місто, адже це безпека для наших мешканців. Злодії і бандити, ви ж знаєте, люблять темряву. Ми освітимо спочатку приватний сектор Івано-Франківська і станемо першим обласним центром України зі світлодіодним освітленням усього міста”, – зазначив Віктор Анушкевичус, міський голова.

1-eegffdvoo__large 4vmalx_xqii__large jsiw0akn_w8__large kgmjkvsj5kq__large kv48baaumdo__large mdbwomqrfx8__large oczmnjg3qbi__large slmc95qubzu__large wfs03hh7nrq__large