У Франківську комунальники за підтримки поліції та нової патрульної поліції взялися за демонтаж восьми незаконних гаражів

5 лютого на вулиці Сніжній, що поблизу поліклініки №2 на Довгій, івано-франківські комунальники за підтримки поліції та нової патрульної поліції взялися за демонтаж восьми незаконних гаражів.

Дані споруди вже не один рік стоять на зеленій зоні без будь-яких дозволів.

Як розповів “Галці” директор Департаменту комунального господарства Михайло Смушак, влада міста неодноразово попереджувала власників про незаконні дії, але реакція була млявою – з десяти незаконних гаражів у цьому місці, люди демонтували лише два.

Тож нині на вказану адресу прибули працівники різних комунальних служб з належною технікою для знесення споруд. Перший гараж демонтували без особливих проблем – комунальники самі викотили з нього старенький “Москвич”, а в будці нічого іншого не було – тож краном погрузили споруду на тягач, якого під час руху супроводжує патрульна поліція.

З наступним виникли проблеми – у гаражі були газові балони та багато майна. Треба усе це віддати зберігання.

“Гаражі будуть відвезені на територію КП “Івано-Франківськміськсвітло”, потім якщо власники знайдуться, захочуть забрати своє майно, будуть змушені компенсувати усі збитки, бо люди працюють, є техніка, час затрачається. Роботу тут організовують нові керівники нової інспекції з благоустрою, яка на повну силу працюватиме з першого квітня”, – каже Смушак.

За словами Смушака, в місті нині є близько 40-ка об’єктів для демонтажу, з якими неефективно боролася стара інспекція з благоустрою.