Оголошені переможці LED Expo Awards 2018

Оголошені переможці LED Expo Awards 2018, першого всеукраїнського конкурсу кращих реалізованих проектів, який відбувся в рамках Виставка “LED EXPO”.
Загалом відзначено 7 проектів:
– ТОВ “Шредер”: Модернізація освітлення Співочого поля. Загалом було встановлено 155 світильників YOA.
– ТОВ “Шредер”: Об’їзна дорога у м.Вінниця. В рамках модернізації об’їздної дороги було встановлено 1505 світильників Ampera. Причому оговорений гарантійний термін служби 10 років.
– ГК “Світлотек”: освітлення експериментальної теплиці в Нових Петрівцях (Національний парк Межигір’я). На площі 144 кв.м. була встaновлена світлодіодна досвітка. Використані світильники – ТМ Люмен, світлодіоди ТМ VS Lighting Solutions.
– Студія світла “Квінсленд”: декоративне освітлення банкетного комплексу «REGENT HILL». Було використано 988 RGBW світильників, протокол DMX, керування з планшета через Wi-Fi.
– НВП «ВТН»: освітлення виробничого цеха ПП «НВ Контингент». Встановлено 52 світильника по 36Вт з керуванням по DALI.
– ТОВ “ЛЕД-Ефект”: освітлення мережі заправок UPG. Освітлена вся мережа заправок, всі зони.
– ТОВ “Газпроресурс” та ТОВ “Телекомунікаційні технології”: Комплекс освітлення мостового переходу на трасі Слов’янськ-Сєвєродонецьк. Автономна система освітлення яка живиться від енергії сонця та вітру. Встановлено 22 світильники Jooby Avenue які пов’язані бездротовою системою на основі LoRaWAN. Світловий потік світильників змінюється в залежності від часу доби, сезону, наявності на трасі автомобілів.