Нова відпочинкова зона на березі річки Бистриця за сприяння депутатів

Облаштування дамби річки Бистриця почалося з будівництва мереж зовнішнього освітлення. Це черговий раз доводить, що зовнішнє освітлення-це найяскравіший, найнадійніший, найдовговічніший, найдешевший і самий необхідний елемент благоустрою будь-якої території, де перебувають мешканці, пересуваються пішки чи на транспортному засобі. Вартість освітлення 1м2 території обходиться від 10 до 20 грн в залежності від ціни закладеного обладнання. Надійна робота мереж зовнішнього освітлення сприяє підвищенню безпеки знаходження людей в любу непогоду, незалежно від стану шляхового покриття, а також сприяє зниженню криміногенних проявів.

І розуміючи це, депутати міської ради направляють кошти і сприяють будівництву мереж зовнішнього освітлення і відновленню працездатності дворових мереж, що існують. Так з ініціативи і підтримки депутата Харука Р. Р. і депутатів Романюка С.В.,Сеньківа М.Я.,Малярчука М.В.,Маркути І.Т.,Голодюк Н.Н. , колегіально прийнято рішення і затверджено V сесією Івано-Франківської міської ради виконання робіт по будівництві мереж зовнішнього освітлення на суму 186860,00 грн.

Сьогодні- це освітлення гарної відпочинкової зони . Поруч із дамбою при підтримці депутата Харука Р. Р. також збудовані мережі зовнішнього освітлення спортивного і дитячого майданчика на вул. Витвицького 30 , а також розпочато будівництво мереж освітлення двору по вул. Пасічна 38 і 22.
Ряд дворів освітлено і за підтримки депутата Капустяка Олега Івановича, а саме:
-Коновальця 136 Б,будівництво мереж
-Коновальця 95 , будівництво мереж
-Коновальця 121-реконструкція мереж
-Коновальця 90 – будівництво мереж передбачається в серпні 2011р.

За допомогою депутатських коштів Стефанко С.Л. вдалось завершити освітлення двору по вул. Берегова 25. В проекті будівництво мереж зовнішнього освітлення двору вул. Слов’янська 1.
Покращилось зовнішнє освітлення і в дворі вул. Мазепи 169 і 171, де за сприяння депутата Вагилевича М.В. проведена реконструкція мереж.
В даних момент по ініціативі депутата Колковського Володимира Зіновійовича підприємство розробляє кошторис на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення парку Молодіжний.
ДП «Міськсвітло» іде назустріч всім, хто прагне долучитись до покращення зовнішнього освітлення м. Івано-Франківськ. Сьогодні цьому сприяють мешканці нашого міста, розуміючи фінансову ситуацію як в місті так і державі.