Комунальні підприємства розпочинають прикрашати місто святковою ілюмінацією

На Вічевому майдані Івано-Франківська встановлено центральну Новорічну ялинку, привезену з с. Вишнівці, Надвірнянського району.

З 11 грудня тривають роботи із оздоблення Новорічної ялинки існуючою та новою ілюмінацією. Після завершення робіт з монтування ілюмінації будуть проводитись роботи з оздоблення ялинки новорічними кулями, декоративними зірками та бусами сіро-перламутрового кольору.

Для забезпечення святкового оформлення Новорічної ялинки ПрАТ «Зелене господарство» придбано 600 пластикових куль синього та сірого кольорів, 200 білих зірок та виготовлено 200 бантів. Для додаткового оформлення також закуплено декоративні буси синього та сіро-перламутрового кольору.

ДП «Міськсвітло» придбано для оздоблення Новорічної ялинки спадаючі вогні в кількості 20 шт. та 10 гірлянд для оздоблення кулястих кленів на вул. Незалежності (100-метрівка).

«До 19 грудня заплановано святково оздобити існуючі ялинки в центральній частині міста в кількості 6 шт., а саме на Вічевому майдані – 2 шт., на площі Ринок – 2 шт., біля адмінбудівлі на вул. Грушевського, 21 – 2 шт.; влаштувати льодовий каток в центральній частині міста. Для святкового оформлення центральної частини міста, ДП «Міськсвітло» перевірено, відремонтовано і забезпечено роботу існуючої ілюмінації на вулицях Незалежності, Вітовського, М. Грушевського, Л. Курбаса, Галицька, Г. Мазепи, С. Стрільців, Коновальця, площі Ринок, виготовлено панно «2015» та встановлено його на фасаді міської Ратуші. Частково замінено гірлянди на вул. С. Стрільців та на вул. Вірменській (біля голубої церкви)», – розповідає директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

За його словами з 17 грудня працівники ДП «Міськсвітло» розпочнуть  оздоблення святковою ілюмінацією гілля дерев у скверах в центральній частині міста.