В Івано-Франківську встановлять ще 34 дорожні знаки із підсвіткою

Івано-Франківське «Міськсвітло» до 1 грудня планує встановити в місті 34 дорожні знаки «Пішохідний перехід» із флорисцентним обрамленням та світлодіодною підсвіткою.

«В загальному по місту буде встановлено 24 двосторонніх та  10 односторонніх  знаків «Пішохідний перехід». Ціна одного обійдеться місту від чотирьох до 6 тисяч гривень. Точніше стане відомо під час закупівлі», – розповів Юрій Володимирович.

За словами директора «Міськсвітло», двосторонні знаки встановлять на перехрестях вулиць Івасюка – Вовчинецька,  Івасюка – Стуса, Незалежності – Угорницька, Незалежності –Хриплинська, Українських Декабристів – Тисменицька, біля нічного клубу «Єльдорадо» на Івасюка, кінотеатру «Космос» на Незалежності, магазину «Глобус» на Привокзальній та інших.

«Односторонні розмістимо на вулицях Стуса «Ринок», Гоголя 10,Будівельників, а також  на перехресті вулиць Хоткевича – Миру, Пстрака – Вовчинецька», – каже пан Волошанський.

Нагадуємо, раніше повідомлялось, що дорожній знак із флорисцентним обрамленням та світлодіодною підсвіткою вже встановлений на вулиці Івасюка.