Вакансії

Телефон відділу кадрів КП “Івано-Франківськміськсвітло” (3422) 54-45-31

Інформацію оновлено 02.06.2016 року

Посада

Кількість штатних одиниць

Вимоги

1

Електромонтер ІІІ р-д

2

Кваліфікаційна група не нижче ІІІ по електробезпеці в електроустановках до 1000 В;-висновок медкомісії, що дає право роботи в електроустановках на висоті. Вміння виявляти і якщо необхідно усувати нескладні пошкодження мереж зовнішнього освітлення. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

2

Електромонтер  ІV р-д

3

Кваліфікаційна група не нижче ІV по електробезпеці в електроустановках до 1000 В;-висновок медкомісії, що дає право роботи в електроустановках на висоті. Вміння виявляти і якщо необхідно усувати нескладні пошкодження мереж зовнішнього освітлення. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

3

Електромонтер V р-д

1

Кваліфікаційна група не нижче V по електробезпеці в електроустановках до 1000 В;-висновок медкомісії, що дає право роботи в електроустановках на висоті. Вміння виявляти і якщо необхідно усувати нескладні пошкодження мереж зовнішнього освітлення. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

5

Електромонтер II р-д

2

Кваліфікаційна група не нижче ІV по електробезпеці в електроустановках до 1000 В;-висновок медкомісії, що дає право роботи в електроустановках на висоті. Вміння виявляти і якщо необхідно усувати нескладні пошкодження мереж зовнішнього освітлення та усувати нескладні пошкодження в роботі з світлофорами. Стаж роботи за професією не менше 3 років.